آخرین اخبار
Home / ادکوین:فرصتی برای یک استارتاپ بین المللی

ادکوین:فرصتی برای یک استارتاپ بین المللی

تکنولوژی بلاکچین این فرصت را ایجاد کرده است که توسط ارزهای دیجیتال، بتوانیم مشکلات مربوط به تحریم و پرداخت های آنلاین را حل نماییم. این یک فرصت ویژه هست، فرصتی که کمک میکند بتوانیم ایده های استارتاپی بین المللی را از ایران راه اندازی کرده و استارتاپ هایی با درآمد دلاری خلق کنیم.

در ایده ادکوین صنعت تبلیغات و تکنولوژی بلاکچین را ترکیب کرده ایم و به این ترتیب یک فرصت عالی برای راه اندازی استارتاپ جدید ایجاد شده است.

توجه:دانش فنی لازم برای عملی کردن این ایده نیز وجود دارد.

استارتاپ

 

[av_promobox button=’no’ label=’کلیک کنید’ link=’manually,http://’ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ admin_preview_bg=”]

عنوان ایده: ادکوین
زمینه فعالیت: تبلیغات
نیاز به مجوز دارد؟ خیر
نمونه خارجی دارد؟ بله (تقریبا مشابه )
نمونه داخلی: ندارد
سرمایه لازم جهت اجرا: 20 تا 30 میلیون
پتانسیل درآمدی: بسیار بالا
امکان اجرای بین المللی دارد؟ بله
آیا یک نیاز یا مشکل مهم را حل می کند؟ بله
برند پیشنهادی: دارد
مشاوره استارت و پیشبرد: دارد
نمونه اجرا شده توسط اعضای ایده باران: فعلا اجرایی نشده است ( در صورت اجرا در سایت معرفی خواهد شد )

[/av_promobox]

 

ایده ادکوین را بررسی کنید و برای همکاری در اجرای این ایده نیز میتوانید با ایده باران در ارتباط باشید.

 

[vip-members]

شناسایی یک خلا:

علی رغم اینکه صنعت تبلیغات یک حوزه بسیار پردرآمد بین المللی است و بسیاری از شرکت ها و استارتاپ های بزرگ درآمد بالایی از این حوزه دارند، به دلیل مشکلات مربوط به تحریم ها استارتاپ های ایرانی نمیتوانند تبلیغات خارجی اخذ کنند و در نتیجه این بازار بزرگ و نامحدود برای استارتاپ ها و سایت های ایرانی محدود میشود.

این یک محدودیت، یک فرصت جدید برای راه اندازی یک استارتاپ پردرآمد را فراهم میکند.

ادکوین چیست؟

تکنولوژی بلاکچین این فرصت را ایجاد کرده است که توسط ارزهای دیجیتال، بتوانیم مشکلات مربوط به تحریم و پرداخت های آنلاین را حل نماییم. بنابراین در ایده ادکوین هم روشی برای گرفتن تبلیغات توسط سایت های ایرانی فراهم خواهیم کرد.

ادکوین توکنی در بستر یکی از بلاکچین ها خواهد بود که به عنوان یک اعتبار داخلی برای صنعت تبلیغات استفاده خواهد شد.در این طرح یک استارتاپ با زبان انگلیسی ایجاد خواهد شد که در آن دو گروه تبلیغ دهندگان و نمایش دهندگان عضو خواهند شد.

تبلیغ دهندگان:گروهی که به دنبال تبلیغات در وبسایت ها،شبکه های اجتماعی و … هستند

نمایش دهندگان:صاحبان سایت ها،کانال ها و شبکه های اجتماعی

یوزر a صاحب یک وبسایت و یا یک صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام است با مراجعه به ادکوین، فرصت میزبانی تبلیغاتی خود را ثبت میکند.

از طرفی یوزر b یک شرکت خدماتی است که قصد تبلیغات در وبسایت ها را دارد.این شخص با مراجعه به ادکوین پلن تبلیغاتی خود را خریداری میکند و توسط ارزهای دیجیتال پرداخت خود را نهایی میکند.پرداخت این کاربر به ادکوین تبدیل شده و به عنوان یک اعتبار داخلی در اختیار یوزر a قرار میگیرد.یوزر a میتواند ادکوین خود را مستقیما خارج کرده و یا به صورت ریال و سایر ارزهای دیگر درخواست برداش دهد.

حل مشکل تحریم:

ادکوین با حل کردن مشکل تحریم یک بازار میلیاردی برای خود ایجاد کرده و فرصت جذب تبلیغات خارجی برای سایت ها و کانال های ایرانی را فراهم خواهد کرد.بسیاری از برندها و استارتاپ ها میتوانند به اسانی بر اساس موضوع کاری خود گزینه تبلیغاتی مناسب را در ایران یافته و تبلیغات خود را انجام دهند.

درآمد ارزی:

ادکوین باعث افزایش درآمد استارتاپ های ایرانی و ارزآوری برای کشور خواهد شد و به همین دلیل احتمال جذب حمایت های دولتی برای این طرح وجود دارد.

امکان عرضه ico:

Ico فرصت جدیدی برای کسب سرمایه استارتاپ ها در بستر بلاکچین است.در این طرح میتوان با عرضه اولیه ادکوین سرمایه داخلی و خارجی کسب کرد.

فرصت شانتاژ تبلیغاتی برای این ایده:

به دلیل ناب و جدید بودن تکنولوژی بلاکچین، طرح های این حوزه خیلی سریع معرفی شده و از مزایای تبلیغات ویروسی بهره میبرند.بنابراین اجرای این ایده میتواند مزیت معرفی رایگان اولیه داشته باشد.

 

 

[/vip-members]

About admin

Check Also

ایده استارتاپ

ایده استارتاپ جدید به نام سلفود selfood

یکی از جذاب ترین حوزه های کاری برای راه اندازی کسب و کار و استارتاپ ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *