آخرین اخبار
Home / ایده لوازم آرایشی جدید برای تولید در ایران به نام روژن

ایده لوازم آرایشی جدید برای تولید در ایران به نام روژن

در ایده باران تنها ایده های استارتاپی معرفی نمیشود در واقع هر طرحی که بتواند در ایران به یک ایده کسب و کار موفق تبدیل شده و درآمدزایی داشته باشد بررسی میشود.

یکی از بازارهای جذاب برای راه اندازی کسب و کار هدف قرار دادن بازار هدف بانوان است.تولید یک محصول که برای این گروه جذابیت داشته باشد به معنی تضمین فروش آن کسب و کار است.حال چه جذاب تر است که این محصول در زمینه لوازم آرایشی باشد.

در این مطلب یک ایده جدید و جالب را در زمینه لوازم آرایشی بانوان بررسی خواهیم کرد که میتواند به عنوان یک مد پذیرفته شده و به یک بازار هدف بسیار گسترده برسد.

این ایده را بررسی نمایید و سعی کنید آن را بهبود بخشید برای همکاری در اجرای ایده ها نیز با گروه ایده باران در تماس باشید.

ایده تولید لوازم آرایشی

[vip-members]

ایده چیست؟

ایده تولید رژ لبی جدید است که در تاریکی بدرخشد.تصور کنید چنین محصولی به عنوان یک مد جدید برای عکاسی و انتشار در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام شناخته شود.در این صورت چه بازاری برای آن به وجود خواهد آمد.

من توصیه میکنم این حوزه را مورد بررسی قرار دهید.ایران یکی از کشورهای سرآمد و رکورددار در بحث مصرف لوازم آرایشی میباشد.اگر بتوانید در قالب کسب و کاری جدید یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب تولید کنید و یا مانند ایده روژن امروز یک محصول با قابلیت ترند شدن و مد شدن تولید کنید موفقیت شما حتمی خواهد بود.

[/vip-members]

About admin

Check Also

استارتاپ

ادکوین:فرصتی برای یک استارتاپ بین المللی

تکنولوژی بلاکچین این فرصت را ایجاد کرده است که توسط ارزهای دیجیتال، بتوانیم مشکلات مربوط ...

One comment

  1. مرتضی رستمی

    سلام.وسیله آرایشی درست کردم که مشابه ای نداره وبسیار سود آور خواهد بود.تصمیم به فروش دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *