آخرین اخبار
Home / ایده جالب کسب و کار تولیدی در ایران

ایده جالب کسب و کار تولیدی در ایران

در ایده باران تمرکز ویژه ای روی ایده های استارتاپ و کسب و کار اینترنتی داریم به ویژه در چند ماه اخیر که واحد بلاکچین گروه راه اندازی شده است.اما این ها دلیل نمیشود از سایر حوزه ها صرف نظر کنیم.

یکی از حوزه های جذاب کسب و کار در ایران تولید است و در نظرسنجی های اخیر ایده باران هم طبق آمار کسب و کار های تولیدی طرفداران خاص خود را دارند.

در این مطلب یک ایده بسیار عالی برای تولید در ایران را بررسی خواهیم کرد.با ایده باران همراه شوید و اگر علاقمند همکاری در اجرای ایده ها هستید با گروه در تماس باشید:

 

ایده کسب و کار

 

[vip-members]

خوب وقتی صحبت از تولید میشود حوزه فعالیت بسیار مهم است.اینکه دقیقا چه بستری برای فعالیت انتخاب میشود.من به شخصه به یک حوزه علاقه خاصی دارم و آن هم بحث امنیت زندگی است.و در این راستا هم ایده هایی در ایده باران مطرح کرده ایم.

منظور از حوزه امنیت هر سرویس و کالایی است که مشکل امنیتی را برای کاربران حل میکند.از جان سالم به دربردن در آتش سوزی یا زلزله گرفته تا در امان ماندن از خطر جانوران.

حوزه گسترده ای هست و بنابراین در ایده باران سعی خواهیم کرد ایده هایی را در این راستا معرفی کنیم تا به تحریک خلاقیت شما کمک کرده و به ایده هایی برسید.

ایده امروز بسیار ساده است.وسیله ای ساده که امنیت خانه ، دفتر کار و در کل محل سکونت را افزایش دهد.ویدئوی زیر را کامل مشاهده نمایید:

این ایده قابلیت تولید در ایران را دارد.البته توجه کنید که وقتی در ایده باران از تولید صحبت میکنیم منظورمان تولید بدون کارخانه است ( این موضوع چندین بار توضیح داده شده است باز اگر در این رابطه اطلاعات ندارید با ما در ارتباط باشید )

 

اگر علاقمند همکاری در اجرای ایده ها هستید با ایده باران در تماس باشید.

[/vip-members]

About admin

Check Also

استارتاپ

ادکوین:فرصتی برای یک استارتاپ بین المللی

تکنولوژی بلاکچین این فرصت را ایجاد کرده است که توسط ارزهای دیجیتال، بتوانیم مشکلات مربوط ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *