آخرین اخبار
Home / ایده safespace جالب برای استفاده در ساختمان ها

ایده safespace جالب برای استفاده در ساختمان ها

 ایده  safespace جالب برای استفاده در ساختمان ها

ایده امنیت

 

برای انتخاب یک ایده کارآفرینی باید روی راهکاری خلاقانه برای مشکلات موجود زوم کرد.بسیاری از شرکت های بزرگ و موفق جهان آن هایی هستن که یک نیاز خاص و مهم را حل کرده اند.

یکی از وقایع بسیار ترسناک و غم انگیز آتش سوزی ساختمان ها و برجهای بلند است به طوری که در سال های اخیر مواردی را شاهد بوده ایم که منجر به مرگ تلخ عده زیادی شده است.

در رابطه با آتش سوزی در ساختمان ها قبلا دو ایده جالب در ایده باران داشته ایم ولی به نظر جا برای کار در این زمینه زیاد است.در کل حوزه امنیت جانی انسان ها موضوع بسیار مهمی برای ایده پردازی و راه اندازی کسب و کار است.

امروز میخواهیم توسط قوه خلاقیت راهکاری را برای این مساله ارائه دهیم.

با ایده باران همراه شوید.و این ایده را بررسی کنید ضمنا برای همکاری در اجرای ایده های جدید نیز میتوانید با گروه در ارتباط باشید.

[vip-members]

 

ایده ساخت یک محفظه امن بیرون پنجره است.

پس از فاجعه ای که در برج گرنفل در لندن رخ داد، طراحان و معماران به شدت راه هایی را در جهت تغییر فضاهای زندگی به منظور افزایش شانس زنده ماندن خانواده ها به وجود آوردند.

این فضا هنگامی که در حال استفاده نیست، به عنوان یک پنجره عمل می کند، اما زمانی که باز می شود، یک فضای آتش سوزی شخصی ایجاد می کند که از داخل آن محافظت می کند.

 

این طرح امکان تکمیل دارد و ممکن است موارد تکمیلی به آن اضافه شود.این محفظه میتواند دارای امکانات مکملی هم باشد که در زمان احساس خطر مورد استفاده قرار بگیرد.برای مثال امکان ارسال پیام به مراکز آتش نشانی، داشتن امکانات کمک های اولیه و …

 

روی این طرح کار کنید و در ادامه تصاویر را هم ذخیره کرده و روی طرح های مکمل آن فکر کنید.همچنین با الهام از این ا مورد میتوانید به ایده های دیگری هم برسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/vip-members]

About admin

Check Also

استارتاپ

ادکوین:فرصتی برای یک استارتاپ بین المللی

تکنولوژی بلاکچین این فرصت را ایجاد کرده است که توسط ارزهای دیجیتال، بتوانیم مشکلات مربوط ...

One comment

  1. نازیلا تاج الدینی

    سلام به نظر من سایت ایده باران عالیه بااین سایت میشه کارآفرینی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *