آخرین اخبار
Home / ایده باغچه های آپارتمانی

ایده باغچه های آپارتمانی

یک گروه خلاق از دانشجویان فرانسوی دستگاهی را اختراع و تولید کرده‌اند که هم باغچه است و هم باغبان! این دستگاه با استفاده از نور خود، درست متناسب با نور خورشید در ساعات مختلف روز، میزان نور لازم برای پرورش گیاهان را تأمین می‌کند و خب، شب‌ها خاموش می‌شود!

ایده باغچه های آپارتمانی

 

 

[vip-members]

این دستگاه کوچک که Calla نام دارد، کار را راحت کرده است: فقط کافی ‌ست گیاه خود را از بازار بخرید، داخل محفظه‌های این دستگاه قرار دهید، مخزن Calla را پر از آب کنید، آن را به برق وصل کنید و… تمام! Calla وظیفه رسیدگی و پرورش گیاهان شما را به عهده می‌گیرد.

photo_2016-09-05_21-07-30

این باغچه و باغبان آپارتمانی با استفاده از سیستم آبیاری خود، هر ۳ روز به اندازه ۱۵ دقیقه گیاهان را آبیاری می‌کند و البته هر ۳ ماه یک بار نیز باید مواد معدنی مورد نیاز گیاهان مثل نیتروژن، فسفات و پتاسیم را که به صورت قرص درون بسته Calla قرار دارد و از بازار هم قابل تهیه است، به آب آن اضافه کنید.

ایده باغچه های آپارتمانی

تعداد محفظه‌های گیاه این باغچه ۶ عدد است که شما می‌توانید به دلخواه خود هر تعدادی که خواستید را روی دستگاه سوار کنید و استفاده کنید.

ایده باغچه های آپارتمانی

سیستم مورد استفاده در باغبانی، سیستم هیدروپونیک است که همان استفاده از خاک‌های بدون شن و ماسه است و که این نوع خاک در هر گل‌فروشی یافت می‌شود.

ایده باغچه های آپارتمانی

با استفاده از این باغچه و باغبان آپارتمانی می‌توانید گیاهان و سبزی‌های مورد استفاده خود را به صورت تازه تازه استفاده کنید و از سلامت آن نیز مطمئن باشید.

[/vip-members]

About

Check Also

استارتاپ

ادکوین:فرصتی برای یک استارتاپ بین المللی

تکنولوژی بلاکچین این فرصت را ایجاد کرده است که توسط ارزهای دیجیتال، بتوانیم مشکلات مربوط ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *