ایده و سرمایه

10 ایده برای کسب و کار خانگی

در اینجا 10 ایده ی کسب وکار وجود دارد که به کمک آن ها می توانید کسب وکارتان را شروع کنید.

پیدا کردن ایده جدید برای کسب و کار

محصولات کودک
صنعت کودک پررونق است. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که صنعت محصولات بچه ها به ویژه در خرید و فروش آنلاین سر به فلک کشیده است. بازار غذای کودک نیز پیش بینی به رشد 5.4 درصد بین سال های 2012 و 2016 داشته است.
شما می توانید با محصولات کودکی که ایجاد می کنید یا غذای کودکانه که درست می کنید یا طراحی لباس کودک که باسلیقه خودتان انجام می دهید درآمدی کسب کنید.در کل اگر به فکر کودکان باشید همیشه شاد خواهید بود.

 

آموزش
آموزش یکی از بهترین فرصت های کسب وکاری برای هر کسی که صبور و شکیباست و می خواهد به دانشجویان دیگر برای بهتر شدن کمک کند.
برای زنانی که متعهد به انجام وظایف منزل هستند شما می توانید جلسات خصوصی برنامه ریزی کنید و به صورت آنلاین از طریق اسکایپ یا نرم افزارهای دیگر به آن ها آموزش دهید .امروزه خیلی از صاحبان کسب وکارهای بزرگی بخشی از خدماتشان را به صورت آنلاین انجام می دهند و بخشی از آموزش ها به صورت مجازی است . اگر در اینترنت فقط کمی جستجو کنید به این مساله پی خواهید برد. برای زنان حرفه ای، تدریس خصوصی معمولا بعد از ساعت مدرسه انجام می شود.
کسب درآمد با وبلاگ/وب سایت /جامعه ی مجازی
چرا یک وبلاگ /وب سایت /جامعه ی مجازی برای کمک به دیگران ایجاد نکنید؟شما می توانید یک وب سایتی مثل وب سایت های سودآور دیگر ایجاد کنید و در آن به تبلیغات یا بازاریابی بپردازید همچنین می توانید برای گروه سنی خاص خدمات دهید مثلا در سایت خود خدماتی مثل مراقبت از کودک را ارایه دهید و به این ترتیب درآمدی کسب کنید.

 

برنامه ریزی رویداد
آیا شما از برنامه ریزی کردن مناسبت ها ، تولدها ، مهمانی ها لذت می برید؟
آیا شما حاضر هستید کارهایی مثل پیدا کردن سالن ،همکاری با فروشندگان،برنامه ی زمانبندی و سرکار داشتن با آخرین وقایع را انجام دهید؟
آیا شما دوست دارید هماهنگی های کوچک مثلا دور هم بودن یا برنامه ریزی برای رویدادهای بزرگتر مثل مراسم ازدواج ،همایش ها و… را انجام دهید؟
شما می توانید از چشمان تیزتان برای دیدن جزییات و از توانایی هایتان برای هماهنگ کردن وظایف متعدد برای شروع برنامه ریزی وقایع کسب و کار استفاده کنید.
اداره ی آمار کار پیش بینی کرد بین سال های 2010 و 2020 شاهد رشد 7/43 درصدی برای این نوع از کسب و کار با عنوان برنامه ریزی رویدادهای کسب وکاری خواهیم بود .پس می توان گفت این ایده همواره رو به رشد خواهد بود و زنان می توانند این ایده را به کار گیرند.ایجاد سرمایه ی مطلوب برای زنانی که شم سازماندهی کردن و مدیریت کارها را خوب می دانند توصیه می کنیم.
خدمات مربیگری
آیا عاشق کمک کردن به مردم هستید؟راه اندازی خدمات مربیگری از نظر شخصی و مالی می تواند فرصتی برای درآمدزایی شما باشد.آیا شما مربی بهداشت ،مربی حرفه ای در میان دیگر هستید شما با این فرصتی که در اختیارتان است می توانید هم به دیگران کمک کنید و آن ها را شاد کنید و هم بر چالش و موانع غلبه کنید.و از پتانسیل و توانایی تان استفاده کنید و به هر چیزی می خواهید برسید.
اگر شما می توانید ارتباط خوبی با دیگران برقرار کنید و شنونده ی دلسوزی هستید که نمی تواند سریع قضاوت کند .با مربی گری شخصی می تواند شانس اینکه متفاوت باشید و به دیگران کمک کنید فراهم کند.
مشاوره ی کسب وکار
اگر شما تجربه خوبی در زمینه ی یک صنعت خاص دارید می توانید به عنوان یک متخصص در زمینه ی تخصصیتان به کارآفرینان ، سازمان های غیرانتفاعی و سازمان های دیگرو…. مشاوره دهید.به عنوان یک مشاور کسب وکار ،شغل شما حل مسائل ،کشف ناحیه ی مشک قبل از اینکه تحقق یابند و ارایه ی مشاوره های صوتی به منظور کمک به تصمیم گیرندگان کسب وکار های معقول می باشد.شما به عنوان فردی که موفق هستید می توانید به دیگران هم کمک کنید تا آن ها نیز موفق باشند.

1 پاسخ
  1. مریم
    مریم says:

    خیلی خوشحالم از اشنایی با شما عزیزان
    یه سوال چطور میتونم نظر و ایده ی خودمو به اشتراک بزارم تا نواقص و نقاط قوت اونو پیدا کنم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *