کسب درآمد با حسابداری

حسابدار کسی هست که همه ی اطلاعات مالی شرکت یا اداره ای رو جمع آوری میکنه،ثبت میکنه و در اختیار مدیر شرکت قرار میده و با حسابرس فرق داره. افرادی که فارغ التحصیل رشته حسابداری هستند و به عنوان حسابدار مشغول به کار شده اند میتونند در سالهای آینده به رییس حسابداری با مدیر مالی(کسی که به شرکت ایده میده که درآمدشو کجا سرمایه گزاری کنه) ترفیع پیدا کنه.تمامی محاسبات مالی اعم از حقوق کارمندان،بدهی و طلبکاری و سرمایه گذاری و کاهش هزینه زیر نظر حسابدار است و جزء وظایف یک حسابدار است.

عادت های مهم برای موفقیت مالی

شما فارغ التحصیل حسابداری میتونید در همه ی ارگانها،شرکتها و اداره های دولتی و خصوصی و غیرانتفاعی مشغول به کار شوید چون تقریبا تعداد خیلی کمی از مشاغل هستند که به حسابدار نیاز نداشته باشند.
از شغل های پرطرفدار فارغ التحصیلان حسابداری، استخدام در بانک ها و شرکت بیمه است که درآمد خوبی دارد.
شما حتی با فوق دیپلم حسابداری میتوانید کمک حسابدار شوید و با مدرک کارشناسی و لیسانس حسابداری میتوانید حسابدار،حسابدار فروش،حسابدار انبار شوید و با مدرک ارشد میتوانید حسابدار ارشد،رئیس حسابداری و مدیر مالی شوید که البته سابقه کارتان نیز مورد توجه است.
درآمد حسابداران با سابقه کمتر و سمت معمولی مانند حسابداری و تحلیلگری و مسئول حقوق و … میانگین ماهی 1میلیون و 200 هزار تومان است که حداقل حقوق برای این افراد 600 هزار تومان است.برای افراد در سمت سرپرست و رئیس حسابداری و . دستمزد از ماهی 1 میلیون و 400 هزارتومان تا 4 میلیون تومان است و برای دیران مالی و مدیران ارشد تا 7 میلیون نیز خواهد رسید.

شما می توانید حتی به طور مستقل کار کنید و شرکت حسابداری خود را داشته باشید که به صورت هر کار و پروژه ای که میگیرید، دستمزد و درصد مخصوصی را میگیرند. که باید برای این که پروژه هایی به شما سپرده شود آشنا و بازاریابانی داشته باشید تا خودتان را بین اداره ها و شرکت ها معرفی کرده باشید .زیرا در آن صورت هر چه مشتریان بیشتر داشته باشید، دستمزدتان بیشتر است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *