کسب درآمد از مترجمی

کسب درآمد از مترجمی

مترجمی کار بسیار پر رونقی است که امروزه بین متخصصین و حتی افرادی که به طور پیش پا افتاده از زبان میدانند رواج پیدا کرده است. امروزه تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی زبان بسیار زیاد شده است مخصوصا زبان انگلیسی.با وجود موسسات زبان خارجه و اینکه مترجمی یک کاری است که میتوان درمنزل هم از آن کسب درآمد کرد، تعداد مترجمین رو به افزایش است.

کسب درآمد از مترجمی

اگر شما هم بک زبان خارجه را خوب بلد هستید و اگر شانس دارید و غیر از انگلیسی است،مانند فرانسه و آلمانی یا ایتالیایی بهتر است بگویم هنوز رقیبان شما تعدادشان زیاد نشده است.میتوانید در صدا و سیما یا هتل ها و تورها و یا جاهایی که به زبان مورد نظر شما نیاز دارند مشغول به کار شوید و یا انستیتو زبان خود را تاسیس کنید و به تدریس بپردازید و یا به عنوان معلم زبان در انستیتوها مشغول به کار شوید.

خوشبختانه شما در منزل هم میتوانید با قبول پروژه های ترجمه کسب درآمد کنید و این یک کار مناسب برای بانوان محسوب میشود.حتی سایت های آنلاین زیادی وجود دارد که مترجم مبپذیرد و شما میتوانید با ارائه مدرکتان نیز کسب درآمد کنید. اگر شما مترجمی را به عنوان حرفه دنبال کنید و پیگیر آن باشید حداقل ماهی 800 هزار تومان درآمد خواهید داشت با فعالیتهای انیستیتو و پروژه های ترجمه.این بستگی به شما دارد که چقدر کار کنید و هدفتان این باشد که چه کاری انجام دهید.

اما باز هم میگویم اگر در مشاغل خارج از خانه موفق نبودید به راحتی میتوانید در خانه و از طریق اینترنت مشغول به کار ترجمه و کسب درآمد شوید.میانگین درآمد مترجمان در این بخش 700 تا 900 هزار تومان است. متاسفانه حقوق معلمانی که به عنوان معلم زبان در لنیستیتو ها تدریس میکنند آنچنان زیاد نیست و برای معلمان تازه کار حدود 300 تا 500 هزار تومان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *