تمیز کردن گوشی هوشمند

وسیله ای برای تمیز کردن گوشی های هوشمند

 

تقریبا همه می دانند که تبلت ها و گوشی های هوشمند که با لمس انگشتان کار می کنند محل بسیار مناسب برای رشد، تکثیر و انتقال انواع باکتری های مضر و خطرناک برای انسان هستند که می توانند باعث بیماری فرد نیز بشوند.و این نکته بارها توسط متخصصان اعلام شده است.

خوب این دقیقا یک سرنخ برای ایده پردازی است.سایت خرید Gmarket و آژانس تبلیغاتی INNORED-Kinneir Dufort در کره جنوبی با استفاده از این موضوع اقدام به ارائه ایده جدید نموده اند.

این دو مجموعه می خواهند با تمیز کردن گوشی های هوشمند افراد امکان کسب یک تجربه جالب را برایشان به وجود بیاورند. آن ها فکر می کنند که زمان دادن به انسان ها برای تمیز کردن گوشی های هوشمندشان حین انتظار برای نوشیدن نوشیدنی در یک کافی شاپ کاری خارق العاده است. بنابراین آن ها تصمیم گرفتند تا با ایجاد یک دستگاه ضد عفونی کننده شبیه به یک تُستر، تجربه ها و ویژگی های یک کافی شاپ را مورد توجه قرار دهند.

این تُستر سبز فقط در یک مرحله با روشن کردن نرم افزار Gmarket فعال می شود و پس از ورود به منوی تُستر سبز، گوشی هوشمند درون آن قرار می گیرد. کار با پایین کشیدن اهرم تمام می شود. با استفاده از لامپ UV گوشی هوشمند درون تُستر سبز فقط در طول پنج دقیقه حالت استریلیزه را پیدا می کند.

تمیز کردن گوشی هوشمند

ایده بارانی های عزیز نظر شما چیست؟آیا می توانید در این زمینه ایده هایی ارائه دهید؟

مطالب مشابه در ایده باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *