آخرین اخبار
Home / راهنمای سایت

راهنمای سایت

[av_notification title=” color=’green’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’] اگر به دنبال یافتن ایده های ناب هستید و یا به دنبال مکانی برای یافتن شریک برای ایده تان, ایده باران بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
[/av_notification] [av_notification title=” color=’green’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’] برای شروع کار کافیست از طریق لینک عضویت در سایت عضو شوید.با این عضویت شما میتوانید از برخی ایده های عمومی و امکانات سایت بهره مند گردید اما برای استفاده از تمامی امکانات و همچنین ایده ها کافیست از فهرست گزینه خرید اشتراک را انتخاب کرده و مشترک ویژه ایده باران شوید.
[/av_notification] [av_textblock size=” font_color=” color=”]

سوالاتی که شاید به دهنتان برسد:

1)ایده باران چیست؟

وبسایتی برای ارائه ایده های متنوع و تیم سازی در جهت اجرا.

2)چه نوع ایده هایی مطرح میشود؟

هر ایده ای که بتواند درآمدزایی و کارآفرینی به همراه داشته باشد.

3)ارائه ایده رایگان است؟

ایده هایی که در سایت قرار می گیرند با هدف تحریک ذهن کاربران هستند و برخی از ایده ها رایگان و برخی در مقابل خرید اشتراک ویژه قابل نمایش است.اما برای دریافت ایده مختص خود باید از طریق سایت اقدام کنید.

4)چگونه ایده مناسب خودم دریافت کنم؟

پس از عضویت در سایت در پنل شما گزینه ای تحت عنوان درخواست ایده نمایش داده می شود.از طریق این بخش شما به سوالات پاسخ می دهید و گروه با بررسی شرایط شما بهترین طرح را ارائه خواهد داد.روش دیگر تماس با گروه است.اطلاعات تماس در بخش تماس باما.

5)چگونه ایده ارسال کنم؟

از طریق پنل روی گزینه ارسال ایده کلیک کنید و طبق راهنمایی عمل نمایید.روش دیگر تماس با گروه است.اطلاعات تماس در بخش تماس باما.
[/av_textblock]

5 comments

  1. چگونه می توانم ایده ثبت کنم؟

  2. کاش تمامی ایده های ناب افراد جامعه جمع میشد و در جهت بهبود اوضاع کشور به کار گرفته میشد ، چون کشوری هستیم که استعداد های خیلی خوبی داریم که متاسفانه درست مدیریت نمیشن

  3. سلام لطفا راهنمایی در رابطه با نحوه ثبت ایده و ثبت کردن آنرا هم بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *