ایده

با این ۵ مورد ، خود را کارآفرین کنید

کارآفرینی

کارآفرین

کارآفرین بحث این مطلب ، اکثرا افرادی که نمیتوانند بروند سمت کارآفرینی می گویند بخاطر پول است و پول می خواهد.ما در این مطلب برای شما کاری کردیم که دیگر این بهانه را نیاورید و کارهای را آورده ایم که نیازی به سرمایه ای حجیم و زیاد نیست.

اگر شما با خلاقیت و مهارت خود را در این کارها بکار ببرید شاید حتی یک کارآفرینی دیگر و کسب و کار دیگر در این کسب و کارها و بسازید اما همه اینها بستگی به خلاقیت و مهارت شما دارد.

در پایین می توانید ۵ مورد از کارهای که با سرمایه ای کم نیاز است را ببینید :

۱٫ساخت وسایل

کارآفرین یک جمله ای که برای بدست آوردنش باید خیلی تلاش کرد.مطمئنا افرادی را دیدید که وسایل هنری یا دستی درست کنند و یا حتی خودتان نیز بلد هستید و اگر هم بلد نیستید می توانید از یکی یاد بگیرید و شروع به درست کردن وسایل دستی از کیف و لباس و عروسک و مجسمه و حتی وسایل الکتریکی کرده.

شما اوایل می توانید با درست کردن یکی دو تا و فروش آن پول خود را بگیرید و کم کم تعداد آن را زیاد کنید.جالب اینجاست که شما کارفرمای خود هستید و درخانه و با هر لباس راحتی که دلتان بخواهد هستید و دیگر نگران چیزی نیستید جز فروش و کسب درآمد.

فروش محصولات دستی که در بالا چندین مورد را مثال زدم سود خالصی دارد از اونجای که ساخت دست می باشد و باید حوصله کرد رفت سمتش و برای همین قیمت آن بیشتر می شود و از همه مهمتر وسایل ارزانی دارد.

در صورت نیاز اگر تعداد فروشتان زیاد شد می توانید با زیادتر کردن تعداد هنرهای دستی و محصول خود آن را به مغازه ها و فروشگاه ها معرفی کنید و یا تعدادی زیادی را با کمی تخفیف بفروشید تا خیالتان از فروش کل محصولات راحت شود.و اگر نیز خواستید می توانید یک سایت یا یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و عکس محصولات با قیمت آنها را بگذارید تا مردم بتوانند از شما خریداری کنند.

۲٫همکاری در فروش

کارآفرین بودن با یک راه ساده تر و کم هزینه تر یا بهتر بگویم بدون هزینه خلاصه این عنوان می باشد.

اگر نمی خواهید چیزی درست کنید و یا دوست ندارید کاری ندارد می توانید کالاهای که دیگران درست میکنند را بفروشید!!

شاید عجیب باشد ولی شما واسطه می شوید و کالاهای شرکتها و یا افراد را میگیرید و به فروش میرسانید و از هر فروش مبلغ یا پورسانتی را دریافت می کنید.خیلی از افراد این کار را انجام می دهند و درآمدی از ۳۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون تومان در ماه دارند البته بگم اینها همه بعد از حداقل یک سال توی اینکار بودن است و الکی بدست نمیاید.

یکی دیگر از همکاری در فروش ها این می باشد که شما اجناس دست دوم را خریداری کرده که الانا هم می توانید برنامه ای دیوار را براحتی بگیرید.بعد از خریداری اجناس دست دوم با قیمت پایین آنها را با قیمت بالاتر بفروشید.شاید به نظرتان یکم کار سخت یا عجیبی باشید ولی سایت ebay که برترین سایت خرده فروشی آنلاین در جهان است نیز اینکار را انجام می دهد و جالب اینجا می باشد که موسس آن یک ایرانی به نام امید پیریارمی باشد.

کارآفرینی

۳٫فروش خدمات

این راه نیز یکی دیگر از راه های کسب درامد هم در خانه و هم با سرمایه اولیه خیلی کم می باشد.اگر به دنبال کارآفرین بودن و کارآفرین شدن هستید پس با ما باشید.

شما می توانید به صورت آنلاین درس دهید یا هر چیزی که در آن مهارت دارید را تدریس کنید چه به صورت آنلاین و چه به صورت غیر آنلاین.

با داشتن وبسایت می توانید اینکار را به صورت خیلی راحت انجام دهید.و جالب اینجاست که در حال حاضر تدریس یکی از ده شغل برتر اینترنتی جهان می باشد.

۴٫خدمات کالا به کالا

اگر از آن دسته افرادی هستید که حرفه یا شغل را دارند می توانید در اضای چیزی یا کاری آن کار را برای فردی انجام دهید.

مثلا می توانید برای سایت های نویسندگی انجام دهید و مبالغی را دریافت کنید یا حتی می توانید تبلیغ کسب و کار خود را در آنجا زده تا محبوب شده و کسب و کارتان بگیرد.

۵٫کم هزینه زندگی کنید

در تمام زندگی خود از اول تا اخر سعی کنید تا زمانی که به موفقیت نرسیدید کم هزینه زندگی کنید و از خدمات کم هزینه استفاده کنید.

یکی از راه های پولدارشدن کم و بهینه خرج کردن می باشد چون باعث زیادتر شدن پول و در نتیجه سرمایه بیشتر می شود.

از شبکه های اجتماعی و اینترنت استفاده کرده و با افراد زیادی اشنا شوید تا بتوانید کارهای مختلفی انجام دهید.

مطالب مشابه در ایده باران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *