با این ۱۰ کارآفرین جوان اشنا شوید

با این ۱۰ کارآفرین جوان اشنا شوید

ایجاد اشتغال و کارافرینی مقوله ای است که برای بسیاری از جوانان ارزوست و به دلالیل متنوعی بسیاری از جوانان هرگز به این رویای خود دست نمی یابند.اما هستند جوانانی که با طی مسیرهای دشوار به این هدف خود دست می یابند.

جرمی جانسون ۲۸ ساله

او از سال ۲۰۰۸ به تغییر سیستم های آموزش عالی پرداخته است او موسس و بنیانگذار استراتژی های برتر برای تغییر وضعیت تحصیلی در سراسر جهان است وی همچنین در زمینه های تکنولوژی، فناوری، خلاقیت و… فعالیت های زیادی دارد. او از فناوری در جهت بهبود آموزش و پرورش استفاده می کند. او اولین شرکت خود را در زمینه ی تحصیلات مجازی با پذیرش دانشجو در دانشگاه  پرینستون آغاز کرد.

دنیل ایکا ۳۱ ساله

او یک کارآفرین و تکنولوژیست سوئدی است که در زمینه ی موسیقی فعالیت دارد جالب است بدانید که او شرکت خود را در سن ۱۴ سالگی تاسیس کرده است او شرکتی دارد که در زمینه ی موسیقی به تبلیغات میپردازد.

آلیسون ساویر  ۲۹ ساله

وی با همکاری یک فیزیکدان دوربین های فلورسنت را وارد بازار جهانی کرد. او اکنون دارای مدرک فوق لیسانس در رشته ی فیزیک است او علاوه بر کارآفرینی طرح تجاری مختلفی را در زمینه ی ورود دوربین های فلورسنت مینویسد.

زیور برگ ۲۹ ساله

زیور برگ با سرمایه حدود ۴,۰۰۰,۰۰۰ دلار تجارت خود را در زمینه ی تولید کیوسک های مختلف آغاز نمود او آنقدر سریع پیشرفت کرد که پس از تاسیس اولین شرکت توانست با موفقیت زیاد دومین شرکت خود را تاسیس کند.

استیو اسپینوسا ۲۴ ساله

او بنیان گذار شرکت app stack است که در زمینه ی ساخت وب سایت های موبایل فعالیت میکند او از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ توانست درامد خود را از ۸۰۰۰ دلار به ۴۰۰۰۰۰۰ دلار برساند. او دارای تجربه ی کاری فراوان و خلاق است که توانسته در کوتاهترین زمان به بیشترین میزان پیشرفت دست یابد.

دنی وونگ ۲۱ ساله و فن بی ۲۴ ساله

این دو بنیان گذار جوان به تاسیس یک شرکت در زمینه ی البسه و پوشاک پرداخته اند. آنان به طراحی لباس های جدید و متنوع در دنیا میپردازند این دو موسس شرکت  Blank Label در زمینه ی تولید پوشاک مردانه هستند.

 
بن میلن ۲۹ ساله

او از سال ۲۰۰۸ در زمینه ی تجارت الکترونیک فعالیت میکند او همیشه اطرافیان را به استفاده ی کمتر از پول نقد تشویق میکند. او بنیان گذار شرکت Dwolla است.

دزیره وارگاس وریگلی ۳۰ ساله

او در سال ۲۰۰۴ پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در یک شرکت مشغول به کار شده و در سال ۲۰۰۹ خود به تاسیس شرکت  GiveForward پرداخت او در زمینه ی کمک های مالی به افراد در زمینه ی پزشکی کمک میکند و علاوه بر کارآفرینی به دیگر کارآفرینان هم کمک کرده است.

رای لند ۲۵ ساله

او در سال ۲۰۰۴ شرکت Fabulous را تاسیس نمود وی در زمینه ی حمل و نقل فعالیت میکند او شرکت حمل و نقل دارد که در همه ی زمینه ها مثل سرویس مدرس، اتوبوس های بین شهری و… خدمات ارائه میدهد.

بن سیلبرمن ۲۹ ساله

او یک کارآفرین آمریکایی است که از طریق اینترنت کسب درآمد میکند او کلکسیونی از محصولات را در وب سایت های مختلف قرار میدهد که البته این کلکسیون ها محصولات شرکتهای بزرگ است. در سال ۲۰۰۹ او شرکت pinterest را بنیان گذاری کرد. او در زمینه طراحی وب سایت ها و استفاده از تصاویر بسیار خلاقانه عمل میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *